Wielkanoc IPPO

 

Uwaga! Odcinek ul. Hożej od zjazdu do Urzędu Miasta Otwocka do ul. Armii Krajowej będzie wyłączony z ruchu kołowego.

W imieniu Izby Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego - do której nasza Spółka należy od 2016 roku - zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie, które zmieni Wielkanocny obraz Otwocka! Pierwszy raz, w jednym miejscu, na Jarmarku Wielkanocnym zgromadzą się przedstawiciele wiodących lokalnych firm z branży gastronomicznej jak i lokalni producenci  żywości, znakomici kucharze, cukiernicy i piekarze, lokalne firmy produkcyjne, handlowe oraz przedstawiciele stowarzyszeń. Wystąpią lokalni artyści oraz gwiazdy krajowego formatu.

Jarmark Wielkanocny będzie okazją do zapoznania się z wyśmienitymi, lokalnymi produktami, które mogą zagościć na Wielkanocnym stole. Doceńmy lokalne walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i kulturalne.

W związku z Jarmarkiem Wielkanocnym w godzinach 8:00-19:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Hożej na odcinku od ul. Andriollego do ul. Armii Krajowej polegająca na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na odcinku od ul. Andriollego do zjazdu do Urzędu Miasta Otwocka oraz zakazu zatrzymywania i postoju na tym odcinku.

 

Autor: Piotr Chruszczyk

Podziel się
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!