Dzień Wody

Dziś na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych w grudniu 1992 roku, w Rio de Janeiro, przypada 22 marca każdego roku. Jego celem jest edukacja i uświadomienie, że zaledwie 3% procent wody na ziemi, stanowią zasoby wody słodkiej z czego tylko 1% to woda pitna! W wielu miejscach na świecie dostęp do wody  jest ograniczony lub w ogóle go nie ma.

Otwockie wodociągi wpisują się w tematykę obchodów prowadzoną od 2017 roku kampanią informacyjno-edukacyjną marki DomoVita, otwockiej wody do picia prosto z kranu. Z okazji Światowego Dnia Wody wszystkim mieszkańcom życzymy "Na zdrowie" - DomoVita!

 

Author: Administrator

Share This Post On
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com