Teleinspekcja sieci

Wóz teleinspekcyjny RCA ProLine SAT

W 2009 roku Spółka zakupiła wóz teleinspekcyjny RCA ProLine SAT wyposażony w zestaw kamer do wykonywania telewizyjnych inspekcji sieci kanalizacyjnych oraz napraw w technologii bezwykopowej. Samochód był demonstracyjnym pojazdem producenta - firmy Rausch. Dzięki inwestycji Spółka posiada kompletną wiedzę na temat stanu całej sieci kanalizacyjnej miast Otwocka i Karczewa. 

Samochód bardzo efektywnie wykrywa wszelkie nieprawidłowości w stanie technicznym sieci w tym nielegalne przyłączenia do sieci. Jego obecność wpłynęła motywująco na podpisywanie umów dotyczących odbioru ścieków bezpośrednio po wykonaniu przyłącza.

Od początku roku 2014 znacznie wzrosła ilość zamówień na tele-inspekcję od podmiotów zewnętrznych. Oferujemy Państwu usługi z zakresu inspekcji telewizyjnej sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej w zakresie średnic DN 150 – DN 800. Po przeprowadzonej inspekcji sporządzany jest raport zawierający wykres spadków oraz film z inspekcji na płycie CD.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Druk zlecenia zewnętrznego            Pełen cennik usług zewnętrznych

 

Warunkiem niezbędnym do prawidłowego wykonania teleinspekcji jest odpowiednie przygotowanie (oczyszczenie) kanałów! Usługa ta wymaga oddzielnego zlecenia.

 

UsługaJednostkaCena netto
Inspekcja standardowego odcinka20 mb190,00
Opłata za każdy metr inspekcji powyżej standardowego odcinkamb9,00
Dojazd ekipy (poza granice miast Otwock i Karczew)km1,80
Praca operatora wozu teleinspekcjiroboczo-godzina29,50
OPWiK

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com