Wielkanoc IPPO

W imieniu Izby Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego - której jesteśmy członkiem od 2016 roku - zapraszamy Państwa po raz kolejny na wydarzenie, które współtworzy wielkanocny klimat Otwocka. Już 24 marca, w jednym miejscu, na Jarmarku Wielkanocnym zgromadzą się przedstawiciele lokalnych firm z branży gastronomicznej, producenci żywości, znakomici kucharze, cukiernicy i piekarze, firmy produkcyjne, handlowe oraz stowarzyszenia. Jarmark jest doskonałą okazją do zapoznania się z wyśmienitymi, lokalnymi produktami, które mogą zagościć na Wielkanocnym stole. W ubiegłym roku ponad 2,5 tys. mieszkańców doceniło w ten sposób lokalne walory, poznając lepiej bogactwo kulinarne i kulturalne powiatu otwockiego.

Jarmark Wielkanocny to także wydarzenie kulturalne. W tym roku przygotowano m.in. powiatowy konkurs palem wielkanocnych, warsztaty wycinanki kołbielskiej oraz świątecznych wypieków, występy dzieci, zespołów ludowych, orkiestr dętych i zaproszonych gości m.in. Kabaretu Ciach. Zaplanowano również specjalną strefę zabaw dla dzieci.

W związku z Jarmarkiem Wielkanocnym w godzinach 8:00-19:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Hożej na odcinku od ul. Andriollego do ul. Armii Krajowej polegająca na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na odcinku od ul. Andriollego do zjazdu do Urzędu Miasta Otwocka oraz zakazu zatrzymywania i postoju na tym odcinku.

 

Author: Administrator

Share This Post On
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com