Wyróżnienia

Zakończenie roku tradycyjnie jest okresem refleksji i podsumowań. Za nami bardzo pracowity i pełen wyzwań okres wypełniony trudnymi decyzjami związanymi m.in. z modernizacją obiektu otwockiej Oczyszczalni Ścieków. Jest nam bardzo miło, że po wielu latach, działania spółki zaczęły być dostrzegane i doceniane przez lokalną społeczność oraz jej przedstawicieli w samorządzie i biznesie. Przekonaliśmy się o tym w grudniu, kiedy zarząd spółki odebrał wyróżnienie w konkursie Starosty Otwockiego, Pana Mirosława Pszonki "Pracodawca Roku 2016".

Zawsze podkreślamy, że największą dumą i potencjałem OPWiK są pracownicy, w których rozwój systematycznie i konsekwentnie inwestujemy. W ciągu ostatniej dekady, aż 38 z nich podniosło swoje kwalifikacje: 8 osób na studiach inżynierskich,  11 osób na magisterskich, 14 osób na podyplomowych i 5 osób na licencjackich.

Swoim działaniem wymiernie wspieramy programy przeciwdziała bezrobociu na terenie powiatu otwockiego. Od początku współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Otwocku w 2008 roku, w ramach programów aktywizacji zawodowej pozyskaliśmy aż 581 tys. zł. Środki te do 31 maja 2017 pozwoliły w ramach programów: roboty publiczne, prace interwencyjne, staże czy program „Aktywni 50+” skierować do spółki 83 osoby, z których aż 55 zatrudniliśmy na stałe.

Podczas grudniowego spotkania Izby Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego otrzymaliśmy również statuetkę z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia spółki oraz wiele ciepłych słów doceniających nasz wkład w rozwój miasta. Słowa istotne, szczególnie w ustach przedsiębiorców będących motorem napędowym lokalnego rynku. Bardzo dziękujemy!

Author: Administrator

Share This Post On
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com