Firma

Niewiele jest na terenie naszego kraju przedsiębiorstw wodociągowych mogących poszczycić się ponad 80-letnią tradycją świadczenia usług. Jedną z takich firm jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które od 1935 roku zaopatruje w wodę mieszkańców Otwocka oraz gmin ościennych. Kluczem do efektywnego działania przedsiębiorstwa, jego siłą sprawczą i motorem napędowym są ludzie. To głównie im, a nie technologiom, maszynom czy komputerom zawdzięcza ono sukces. Zaś praca w wodociągach to odpowiedzialna służba pro publico bono w instytucji użyteczności publicznej. Warto pamiętać, że praca trwa tutaj 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę!

Nasze działania wymiernie wspierają programy przeciwdziała bezrobociu na terenie powiatu otwockiego.

 

 

W roku 2007 rozpoczęliśmy współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Otwocku. Do maja 2017 w ramach programów aktywizacji zawodowej do Spółki zostały skierowane 83 osoby - 55 z nich zyskało stałe zatrudnienie. Współpraca jest realizowana w ramach programów: roboty publiczne, prace interwencyjne, staż oraz program aktywni 50+.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą Spółką, szczegóły znajdziecie Państwo w kolejnych zakładkach.

OPWiK

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com