Modernizacja

Mam dobrą wiadomość dla mieszkańców Otwocka, w szczególności Morskiego Oka i Kresów. Kompleksowa modernizacja obiektu Oczyszczalni Ścieków #opwik dobiega końca! W efekcie zaangażowania, determinacji oraz ciężkiej pracy ogromnego zespołu inżynierów, #otwock dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych obiektów w Polsce. Zapraszam na krótką wycieczkę po terenie sąsiada ?Więcej informacji: https://demo.opwik.com/modernizacja-os/

Opublikowany przez Piotrek Chruszczyk na 9 listopada 2017

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Otwocka, a w szczególności osiedli Morskie Oko i Kresy. Kompleksowa modernizacja obiektu Oczyszczalni Ścieków OPWiK dobiega końca! W efekcie zaangażowania, determinacji oraz ciężkiej pracy ogromnego zespołu inżynierów, Otwock dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych obiektów w Polsce. Zapraszamy na krótką wycieczkę po terenie sąsiada.
Więcej informacji tutaj.

OPWiK

Administratorem danych osobowych jest Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Otwocku, ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Karczewska 48, 05-400 Otwock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail opwik@opwik.com